Nacházíte se: GRAFIKA / Alois a Marie

Na můstku v Novém Městě n.M

Na můstku v Novém Městě n.M

kat. č. GRshop14


Dostupnost: 1 týden

Běžná cena: 185 CZK

Vaše cena: 185 CZK

Množství: ks

Autorská ilustrace (PC grafika, PC grafika kombinovaná s kresbou). Omezený náklad (obměna motivů). Uvedená cena je kalkulována na formát A5 (vhodná pro paspartování do rámu velikosti 210 x 297 mm) a na formát A4 (vhodná pro paspartování do rámu velikosti 297 x 420 mm). Grafika je tištěna na papír s tzv. plátnovou vazbou, případně na tónované papíry, vždy však gramáže minimálně 140 gm - poradíme Vám, jaký typ zvolit pro co nejlepší výsledek . Delší dodací doba je způsobena větší časovou náročností zpracování zakázky - tento produkt není skladem.  Bude však expedován v nejbližším možném termínu - maximálně do sedmi pracovních dnů. Logo "chaluha" bude samozřejmě před tiskem odstraněno. Podrobnosti o grafice, včetně ukázek tisku na různé typy papíru naleznete v kategorii O grafice...

 
Vámi požadovaný rozměr (A5 či A4) uveďte do objednávky, děkujeme
 
Upozornění: barva vytištěné grafiky se může barevně odchylovat od zobrazeného náhledu na Vašem PC - v závislosti na jeho nastavení.
 
Možnost rámování a paspartování, vzorník rámů v kategorii Grafika/rámečky (cena včetně pasparty a práce) . V tomto případě dodací lhůta nejpozději do 14 dní, opět však platí expedování zakázky v nejbližším možném termínu.

Chcete-li se nás zeptat na cokoliv o tomto produktu, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Opište prosím znaky z obrázku.
 

... žádný příspěvek k tomuto produktu ...


Náš profil na Linked-in